![](http://ecole.ukr.fr/wp-content/uploads/2017/06/01-4.jpg)
Український “Пласт”
Пластування вчить вмінню радіти, радіти дрібному і великому, гарному, цікавому і веселому – радіти життю!
У стінах Української школи Святого Володимира пройшла неймовірно тепла і щира зустріч пластунів з дітьми. Розповідалося про структуру «Пласту», а також про роботу пластунів не тільки в Україні, а й поза її межами. Особливо сподобались школярам незвичні ігри-руханки на шкільному подвір’ї .
Український “Пласт”