![](http://ecole.ukr.fr/wp-content/uploads/2019/03/0-02-05-89eff7afc2fec1a987e9811d258adf2b5da97c1819aa21dce31bc8e773696685_1c6d94848c1d1c.jpg)
![](http://ecole.ukr.fr/wp-content/uploads/2019/03/0-02-05-6014e981a31157bf3bbfced6b6fa19cf88df534680e6a03cd4e2397deecf22f4_1c6d94848d98b8.jpg)
![](http://ecole.ukr.fr/wp-content/uploads/2019/03/02.jpg)
Творча зустріч із засновниками арт-майстерні «Аґрафка»
16 березня 2019 року у рамках Міжнародного книжкового форуму, який відбуватиметься цими днями в Парижі, в Українській школі Святого Володимира планується о 18.15 год. творча зустріч із засновниками арт-майстерні «Аґрафка», львівськими художниками Романою Романишин та Андрієм Лесівим, що працюють у сфері книжкового оформлення та ілюстрації, спеціалізуються на графіці , живописі та дизайні. Цей сімейний тандем – лауреат міжнародних престижних премій у сфері книжкової ілюстрації , серед яких Міжнародне бієнале у Братиславі “BIB 2017” та “Bologna Ragazzi Award 2018”.
На зустрічі буде проведено майстер-клас для батьків і дітей, а також презентовано нові книжкові новинки – артбуки . Говоритимемо про те, який шлях проходить книга до читача, про те, як створюються книжкові обкладинки і також згадаємо тих людей, які ілюструють улюблені видання.
Приходьте на зустріч з книгами і тими людьми, хто їх створює ! Буде цікаво !